неділя, 14 травня 2017 р.

Що неділя - то свято...))

Що неділя - то свято...!)  - саме так хочеться почати сьогоднішній допис, тим паче, що 14 травня дійсно велике свято, адже ми в цей день вітаємо найрідніших наших матусь, а днем пізніше - 15 травня День сім'ї. Ми як завжди, підготували безліч веселощів, а головне - книжкових новинок.
                                 Отже, все по порядку...)))
      Наше родинне свято "Батьки і дітлахи, візьміть у руки книжечки" взагалі опинилося під загрозою... було незвично прохолодно як для весни та йшов дощ. Але, скажу, - такі дрібниці аж ніяк не злякали наших відданих читачів, які сьогодні прийшли цілими родинами. 
   Свято розпочалося піснею у виконанні вихованців музичної школи №4, а ми знаємо, що свято, яке починається музично однозначно розраховує на успіх ;-). Тож далі всіх присутніх захопив пісенно-ігровий вир. 
     Мами з дітлахами зіграли в гру "Без секретів", метою якого було перевірити наскільки матусі знають свою малечу. Татусі теж у нас не сумували й активно брали участь у конкурсах, їм довелося пригадати казкових героїв, кожного з якого потрібно було повернути у свою казкову книжечку. І, як зазвичай, вікторини, руханки, в яких були задіяні всі й кожен))). 
      Слід відзначити музичні паузи від учнів музичної школи №4, які створили атмосферу святковості й кожного разу зривали бурхливі оплески). Захід продовжився недільним ігровим майданчиком. 
        Описати все неможливо☺тож вибачайтеツ немає чого сидіти у вихідні вдома (навіть, якщо на вулиці непогода), а краще завітати до бібліотеки й на власні очі подивитись, що ще ми для вас приготували!!! )))  
   
                       
     
                                                               
Немає коментарів:

Дописати коментар